News

Çukurova da şenlik var

    3 günde 18 konser,1. GÜN : 20 TL  2. GÜN : 40TL  3. GÜN : 40 TL   KOMBİNE : 60 TL  after partyler, Dj performansları, dans gösterileri, yoga ve plates etkinlikleri amatör müzik performansları ve  çekilişlerle sınırsız eğlence garantili bir şenlik geliyor.  Bu yıl birincisi düzenlenecek olan  ÇUKUROVA'DA ŞENLİK VAR. Çukurova bölgesindeki üniversite öğrencilerinin ve tüm müzik severlerin Adana'da buluşacağı muhteşem bir festival sizleri bekliyor. Akdeniz Organizasyon tarafından düzenlenen Adana Aqualand Şenlik Alanı’nda gerçekleşecek bu şenlik 3-4-5 Kasım 2017 de olacaktır.
   Akdeniz Bölgesine yeni bir eğlence anlayışı getiren Akdeniz Organizasyon’un bu etkinliğinde tüm müzikseverleri  unutulmayacak bir şenlik bekliyor. Peki bu şenlikte kimler mi  var?   Moğollar, Kaan Tangöze, Bulutsuzluk Özlemi, Feridun Düzağaç, Fatma Turgut, Pilli Bebek, Son Feci Bisiklet, Sufle, Adamlar , Aydilge, Vera , Kibrit Kutusu. Sattas, Luxus , Cosy, Plastic, Pastel !
     Şenlik boyunca gündüzleri öğrenci kulüplerinin öncülüğünde yoga, pilates ve dans  gösterileri gerçekleşecektir. Her akşam konserlerin yanısıra Dj performansları ve After Party'ler ile sınırsız eğlence hedeflenmektedir. Ayrıca çadır kamp alanının bulunduğu Adana Aqualand Şenlik Alanı’nda katılımcıların yeme- içme, sağlık , güvenlik gibi doğal ihtiyaçlarının karşılanacaktır.
    Bunun yanı sıra katılımcıların arasında  noter huzurunda gerçekleşecek çekilişle 1 öğrenciye  2500TL tutarında 1 yıllık burs verileceği sürprizlerle dolu bir şenlik izleyicilerinin hafızasında unutulmaz anılar bırakacaktır. Biletix biletlemeden komisyon almayacaktır. Alan içinde kamp ücretsiz olacaktır.