Organizasyon

Konser Festival

Konser Festival

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Konser organizasyonları ajansımızca büyük bir titizlik ve özveriyle gerçekleştirilmektedir. Sanaçının organizasyonu için uygun tarihin belirlenmesi, yerin ayarlanması konuları konser  organizasyonu  için önemli adımlardır.

Konserin yapılacağı yer belirlendikten sonra konser tarihi seçimi yapılır. Tarih seçimi yaparken özel bir tarih olmadığı takdirde konser tarihi belirlenen ay veya hafta içerisinde bir gün seçilerek yapılır.

Konser organizasyonu için sponsor görüşmeleri de istenildiği takdirde tarafımızca yapılmaktadır. Konserde sanatçının talep ettiği ses, sahne, ışık, kulis gibi teknik hizmetler de sağlanır.

Açık hava konserleri, kapalı mekan konserleri , biletli / biletsiz konserler , halk konserleri ajansımıza bağlı solistler ile gerçekleştirilmektedir.

Festival dönemleri, yapıldığı çevre ve katılanların sayısı veya niteliği, programda yer alan eserler bakımından özel önemi olan konser dizisi veya sanat gösterisidir. Festivaller; kent, bölge, ulusal veya uluslararası düzeyde düzenlenmektedir. Festivallerin ana amacı, geniş halk kitlesinin ilgisini belirli bir bölgede, yoğunlaştırmaktır. Ulusal ve uluslararası düzeyde düzenlenecek festivaller, yöre halkı için hem ticari hem de tanıtım açısından büyük önem taşır. Mersin, Adana, Gaziantep, Hatay,  Kahramanmaraş, Antalya, Bursa, İzmir, İstanbul, Ankara, Kıbrıs ağırlıklı tüm Türkiye'de sizlere hizmek vermekten onur duyarız.

Sanatçılar : Şebnem Ferah, Teoman, Duman, Sıla, Işın Karaca, Soner Sarıkabadayı, Mor ve Ötesi, Ziynet Sali, Ozan Doğulu, Levent Yüksel, Halil Sezai, Koray Avcı, Kıraç, Bulutsuzluk Özlemi, Hayko Cepkin, Gülden Mutlu, Resul Dindar, Kolpa, Birsen Tezer, Yaşar Kurt, MFÖ, Gökhan Özen,  Gökhan Türkmen ve

Türkiye'de ve yurtdışında Pop, Rock, Sanat Müziği, Halk Müziği, Özgün Müzik sanatçıları ile Menajerlik ve

Organizasyon alanında çalışmaktayız.

 


© 2024Akdeniz Organizasyon web Sitesi. Tüm hakları Saklıdır. web Tasarım Koray ÇOKOL